O firmie

Usługi Geodezyjno-Projektowe

Jakość

Wybierając naszą firmę Art-Land wybieracie najlepszą jakość i najwyższe standardy obowiązujące na rynku Geodezcji . Nasze usługi spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Zadowoleni Klienci

Dla nas priorytetem jest precyzyjność na najwyższym poziomie, ciągłe doskonalenie i dążenie do satysfakcji klientów. Zadowoleni odbiorcy znajdują się zawsze w centrum naszej działalności usługowej.

Gwarancja

Dajemy gwarancję na wszystkie nasze usługi. Dzięki temu klienci Art-Land otrzymują bezpieczeństwo ze skorzystania z naszej oferty oraz pewność że nasza firma wywiązuje się w 100% ze swoich obowiązków.

Wiedza

W firmie Nazwa firmy zatrudniamy pracowników, którzy są specjalistami w geodezji. Dzięki zdobytej wiedzy oraz ciągłym szkoleniom utrzymujemy najwyższy poziom.

ART-LAND Usługi Geodezyjno-Projektowe


Firma powstała w 2011 roku w oparciu o wiele lat doświadczenia. Głównym polem naszego działania jest szeroko pojęta GEODEZJA. Zajmujemy się także ARCHITEKTURĄ KRAJOBRAZU – przede wszystkim projektami, ale także realizacją projektów w terenie i pielęgnacją ogrodów. Posiadamy doświadczenie w projektach specjalistycznych np. przejścia dla zwierząt, ogrody na dachach, zieleń osiedlowa, zieleń przydrożna, zieleń przedszkolna. Wykonujemy inwentaryzacje dendrologiczne oraz programy gospodarki drzewostanem na etapie inwestycji budowlanych.